
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex сіра
109 ₴
- В наявності
- Код: POC-470SA
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex сіра з синім
Опис моделі:
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на липучці.
Невелика кишенька на передній стінці під клапаном.
Петля для фіксації сумки на штанів ремінь.
Колір: сірий з синім
Матеріал: нейлон.
Основне відділення: 6х9х2 см.
Зовнішні розміри: 8х11.8х2.9 см.
Виробник: Sumdex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11.4 мм |
| Довжина | 3.2 мм |
| Ширина | 8.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3.2 см |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Липучка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

