
Дзеркало фігурне на основі ДСП 60х60 см, Білий MDR
1 883 ₴
- Готово до відправки
- Код: З 12-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 80 см
Висота 80 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Розмір дзеркала | 60х60 см |
| Сфера використання | HoReCa | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Товщина | 20 см |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883 ₴

