
Зеркало с фацетом 1300х550 мм Венге магія MDR
3 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗФ 2 венге-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало настінне з фацетом 1300х550
Фацет – це полірована смуга яка оздоблює поверхню дзеркала, скошена до краю і утворює з нею певний кут.
Основа ЛДСП 16мм білого кольору.
Фацет 1 см
Дзеркало на основі срібла 4мм пр. Бельгія, не спотворює зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205 ₴

