
Дзеркало з LED підсвічуванням 1300х600 мм дуб сонома MDR
5 573 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗРЛ 6 дуб-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростовое дзеркало з LED підсвічуванням. Можливо замовити з холодним ( 5500 К ) і теплим ( 3000 К ) світлом. Блок живлення встановлено, підключення провід в провід. Додатково можлива установка датчика, який включає підсвічування помахом руки та регулює яскравість. Дзеркало на основі з ДСП. LED стрічка встановлена в алюмінієвий профіль з розсіювачем.
Габаритні розміри:
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Колір виробу :
Чорний
Білий
Венге магія
Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Сфера використання | HoReCa | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Товщина | 40 см |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 573 ₴



