
Дзеркало у формі овалу 700х500 мм чорний MDR
1 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН 2 черный-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 700 мм
Ширина 500 мм
Дзеркало:
4 мм пр. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм пр. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна кромкою спеціальної
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Сфера використання | Для дому | Для офісу | Салани краси |
| Товщина | 20 см |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴



