
Світильник настінний, класичне бра Sunlight кришталь срібло E1403/2w MDR
1 471 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1403/2w silver-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴

