
Люстра стельова Sunlight A3003/2 MDR
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: A3003/2-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴

