
Смартгодинник Smart Delta K52 Black Rubber, 2 ремінці MDR
2 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: vendorCode -mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водостійкість: 3 атм — мити руки, Бренд: Uwatch, Пол: Чоловічі, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Каучуковий, Додаткові характеристики: працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, Особливості: Вимірювання пульсу/затискання/кислорода в крові; режим спортивних ігор; режим бігу та тренажерного залу; розширений фітнес-трекер; функція "Розумний сон+"; антилост; режим нагадувань; дистанційне керування камерою; будильник; захист від бризок і пилу; секундомір; процесор нового покоління; керування програвачем телефона; понад 100 дисплеїв за вибором, Вага, г: 60, Підтримка Sim-карти: Без SIM-карток, Наявність камери: Без камери, Сумісна ОС: Android, IOS, Розміри, мм: 48х12,5, Версія Bluetooth: 5.0, Колір корпусу: Чорний, Дисплей: Сенсорний, Діагональ дисплея: 1.39", GPS: Ні, Тип матриці: IPS, Процесор: Realtec 8763, Wi-Fi: Немає, Гарантія: 12 місяців, Форма корпусу: Круглі, Водостійкість: 3 атм, Колір корпусу: Чорний, Вага, г: 60, Можливість зняти ремінець: Так, Довжина ремінця, см: 26 см, Розміри, мм: 48х12,5, Ширина ремінця: 22 мм, Додаткові характеристики: Працює з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android, У режимі очікування: до 14 днів, Версія Bluetooth: 5.0, Діагональ дисплея: 1.39", Процесор: Realtec 8763, Ємність акумулятора, мА·год: 400, Wi-Fi: Немає, Наявність камери: Без камери, Сумісна ОС: Android, IOS, Тип матриці: IPS, Тип пристрою: Розумний годинник, Мессенджери: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, язик годинник годинник годинників: Рус, англ, Стати: Чоловічі, Матеріал корпусу: Сталь, У свічайному режимі: 2-7 днів, Мова програми: Укр, рос, англ, Приймання дзвінків: Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| У режимі очікування | до 14 днів |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Вага, г | 60 |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.39" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця, см | 26 см |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 400 |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без камери |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | Realtec 8763 |
| Розміри, мм | 48х12,5 |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| У звичайному режимі | 2-7 днів |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Русі, англ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 306 ₴









