Тип механізму: Механічневий, Водостійкість: Базова — дощ, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Forsining, Індикація: Аналогові, Стиль: Класична, Скло: МІнеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Шкарпетка, Особливості: Інструкція росуською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 39х14, Колір корпусу: Золотистий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, рокуї, Різновид індикації: Арабські цифри, Діаметр: 39 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стримовий), Ремінець/браслет: Ремінець, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 м'ясців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Решок: Ремінець, Матеріал: Метал, Механізм: Механіка С Автопідзаводом, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Білий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 14 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невелікій, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класичні, Тип цифр: Арабі цифрі, Розміри, Розміри, мм: 39х14, Характеристики механизма: Автоподзавод, Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Білий, Вид індикації: Арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класичні |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механіка З автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 39х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴










