Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Кожаный, Бренд: Winner, Пол: Женские, Индикация: Аналоговые, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Толщина: 13 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Размеры, мм: 41х13, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Вид индикации: Римские цифры, Диаметр: 41 мм, Фабрика cборки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (струлочна), Ремінець/браслет: Ремінець, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 мейсців, Механізм: Механічний, Браслет/Рімайок: Ремінець, Ремінець Матеріал: Метал, Стиль: Класичний, Скелетон, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Чорний: Чорний, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 13 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінянки, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Невелікій, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватиметься), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Тип цифр: Римської, Розміри, мм: 41х13, Тип стрілок: Фосфорне, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 41х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний, Скелетон |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381 ₴










