Тип механізму: Механічні, Механіка З автопідзаводом, Водостійкість: Базова, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Winner, Пол: Жіночі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичні, Скло: Мінеральна, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Застібка: Класична Winner, Товщина: 15 мм, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Шкіряний, Вага, г: 100, Розміри, мм: 42х15, Колір корпусу: Золотистий, Формат часу: 12/24 год, Індикація: Аналогові, Тип індикації: Римські цифри, Діаметр: 42 ммм, Фабрика складки: Китай, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, задня кришка: Прозора, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 місяців, Браслет/Рімедик: Ремінець, Матеріал: Метал, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталевий, Основний колір циферблата: Золотистий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 15 мм, Вага, г: 100, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 24 см, формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична Winner, Тип цифр: Римські, Розміри, мм: 42х15, Ширина ремінця: 22 мм, Тип стрілок: Фосфорні, Матеріал корпусу: Сталевий, Фабрика зборки: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 24 см |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Winner |
| Застібка | Класична Winner |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталевий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 42х15 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 958 ₴










