
Чоловічі годинники Skmei Amigo MDR
683 ₴
- Готово до відправки
- Код: vendorCode -mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Підлога: Чоловічі, підсвічування: Електронна, Тип стрілочок: Без стрілочок, Індикація: Електронні, Тип захисту: Водонепроникні, Функції: Секундомітер, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Скло: Полікарбонатне, Колір: Чорний, Матеріал: Пластик, Застібка: Класична, Довжина ременя: 265, Товщина: 16 мм, Форма корпусу: Круглий, Країна виробника: Китай, Матеріал ремінця: Каучуковий, Материал корпуса: Пластмасса, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 50х16, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 50 мм, Тип циферблата: Цифровий (електроній), Тип кріплення: Ремінець, Колір циферблата: Чорний, Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Кварцовий, Колір ременя: Чорний, Діаметр корпусу: 49, Товщина корпусу: 15, Комплектація: Годинник, Інструкція, Гарантійний талон, Матеріал: Пластмаса, Каучук, Браслет/Рімішок: Ремінець, Колір ремінця: Чорний, Можливість зняти ремінець: Ней, За діаметром годинника: Великої, Довжина ремінця, см: 22 см (регулюватися), Дівчата, Для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичних, хлопчиків: Бавовна, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дівчата | Дівчата |
| Діаметр корпусу | 49 |
| Довжина ремінця, см | 22 см (регулюється) |
| Довжина ременя | 265 мм |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Комплектація | Годинники, Інструкція, гарантійний талон |
| Хлопчики | Хлопчики |
| Матеріал | Пластмаса, Каучук |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Підсвітка | Електронна |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50х16 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип захисту | Водонепроникні |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип стрілочок | Без стрілочок |
| тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір ременя | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴







