
Чоловічі годинники Skmei Ultra New MDR
565 ₴
- Готово до відправки
- Код: vendorCode -mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Підлога: Чоловічі, підсвітка: Електронна, Тип стрілочок: Без стрілочок, Індикація: Електронні, Тип захисту: Водонепроникні, Функції: Секундомітер, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Стекло: Полікарбонатне, Материал: Пластик, Застёжка: Класична, Длина ремня: 260, Толщина: 9 мм, Форма корпуса: Круглий, Страна производителя: Китай, Материал ремешка: Каучуковий, Материал корпуса: Пластмасса, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 43х9, Цвет корпуса: Черный, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 43 мм, Тип циферблата: Цифровий (електроній), Тип кріплення: Ремінець, Тип годинника: Класичне госинники, Колір циферблата: Чорний, Гарантія: 12 мейсків, Механізм: Кварцовий, Колір ременя: Чорний, Діаметр корпусу: 44, Товщина корпусу: 8, Комплектація: Годинник, Інструкція, Гарантійний талон, Матеріал: Пластмаса, Каучук, Браслет / Ремінець: Ремінець, Колір ремінця: Чорний, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Вид індикації: Арабські цифри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 44 |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Довжина ременя | 260 мм |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Комплектація | Годинники, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластмаса, Каучук |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Підсвітка | Електронна |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 43х9 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип захисту | Водонепроникні |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип стрілочок | Без стрілочок |
| тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір ременя | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴






