
Чоловічі годинники Megir 2020 Montre Dark MDR
1 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: vendorCode -mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: Базова, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Megir, Підсвітка: Без підсвітки, Тип стрілочок: Звичайна, Індикація: Аналогові, Функції: Хронограф, Дата, Стиль: Класичні, Скло: Мінеральна, Колір: Чорний, Довжина ременя: 260 мм, Форма корпусу: Круглі, Країна виробника: Китай, Матеріал корпусу: Метал, Колір корпусу: Чорний, Сріблястий, Формат часу: 12 годин, Тип кріплення: Ремінець, Колір циферблата: Чорний, Гарантія: 12 місяців, Колір ременя: Чорний, Діаметр корпусу: 45 мм, Товщина корпусу: 15 мм, Комплектація: Годинники, Інструкція, гарантійний талон, Матеріал: Нержавіюча сталь, екошкіра, Браслет/Рімінець: Ремінець, Модель: Montre Dark
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megir |
| Скло | Мінеральне |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Водостійкість | Базова |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Довжина ременя | 260 мм мм |
| Індикація | Аналогові |
| Комплектація | Годинники, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | Montre Dark |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Китай |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілочок | Звичайні |
| Товщина корпусу | 15 мм мм |
| Форма корпусу | Круглі |
| Функції | Хронограф, Дата |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний, Сріблястий |
| Колір ременя | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴










