
Рюкзак міський Roxy Sugar Baby Fitness синій MDR
1 381 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERJBP03897-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак міський Roxy Sugar Baby Fitness синій
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри див. (ШхВхГ): 30 x 40 x 15.
Об'єм: 18 л.
Вага: 0.350 кг.
Колір: синій.
Виробник: Roxy, Мьянма.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381 ₴






