
Сумка на ремінь для запальнички, інших дрібниць Fouquet чорна з червоним MDR
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6326HN black red-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка, барсетка на ремінь для запальнички, дрібних предметів Fouquet чорна з червоним
Опис моделі:
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на магніті
Невелика кишенька на передній стінці під клапаном.
Петля для фіксації сумки на штанів ремінь.
Колір: чорний.
Матеріал: натуральная шкіра.
Основне відділення: 9 х 5,5 х 2 см.
Зовнішні розміри: 10 х 8,4 х 4,3 см.
Виробник: Fouquet.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fouquet |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Довжина | 4.3 мм |
| Висота | 8.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Нове |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴









