
Сумка, чохол для ключів, запальнички або інших дрібниць Sumdex MDR
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: NUC-861BK-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика сумочка, чохол для ключів, запальнички або інших дрібниць Sumdex
Опис моделі:
Одне основне відділення на блискавці.
У комплекті металевий карабін.
Колір чорний.
Матеріал: нейлон.
Зовнішні розміри: 9х11, 5х2 см.
Основне відділення: 7,5 х10х1, 5 см.
Виробник: Sumdex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 115 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


