
Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна MDR
772 ₴
- Готово до відправки
- Код: mo8565-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна mo8565
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрану 14,1 дюймів.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
Сумка оснащена знімним ременем, що дозволяє носити сумку як на одному плечі так і на двох як рюкзак.
Ручка для перевезення сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 300D.
Розміри: 39,5 х5, 5х27 (см).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: MID, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mid |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Да |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 395 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴



