
Бананка Reebok чорна поясна сумка кросбоді для телефону і документів MDR
653 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH36565 pixel-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на пояс Reebok (бананка) чорна кросбоді для міста, подорожей і спорту
Забудь про громіздкі сумки — ця бананка дозволяє взяти тільки найважливіше і рухатися вільно. Компактна, легка і практична — ідеальний варіант для міста, подорожей та активного способу життя.
? Підійде для:
щоденного використання
прогулянок
подорожей
тренувань
? Переваги:
Компактний розмір — вміщує телефон, ключі та гаманець
Вільні руки — максимум комфорту в русі
Легка і зручна — не заважає при носінні
Регульований ремінь — можна носити на поясі або через плече
Потайна кишеня — для цінних речей
? Чому варто купити:
Оригінальний бренд Reebok
Якісні матеріали та надійна фурнітура
Швидка відправка (пн-пт)
Оплата при отриманні
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексах.
Одне містке відділення на блискавці.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Висота: 12 см
Ширина: 25 см
Глибина: 7 см.
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: чорний із сірим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴






