
Сумка на пояс Reebok компактна бананка чорна для міста та подорожей MDR
653 ₴
- Готово до відправки
- Код: SGP0155 black-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка Reebok компактна чорна поясна сумка для телефону і документів легка міська SGP0155 black
Сумка на пояс Reebok — компактна бананка для міста і подорожей. Коли не хочеться брати великий рюкзак, але всі важливі речі мають бути під рукою — ця бананка стане ідеальним рішенням.
? Підійде для:
щоденного використання
прогулянок
подорожей
активного способу життя
? Переваги:
Компактна і легка — не заважає в русі
Вміщує все необхідне: телефон, ключі, гроші
Вільні руки — максимальний комфорт
Регульований ремінь — можна носити на поясі або через плече
Надійні блискавки — безпечне зберігання речей
? Чому варто купити:
Оригінальний бренд Reebok
Якісні матеріали
Ідеальна для щоденного використання
Швидка відправка та оплата при отриманні
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексах.
Одне містке відділення на блискавці.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Висота: 13 см
Ширина: 28 см
Глибина: 9 см.
Об'єм: 2,5 л.
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 28 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2.5 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴





