
Рюкзак спортивний легкий для залу, подорожей і міста 20L Reebok синій MDR
1 381 ₴
- Готово до відправки
- Код: SGP0152 navy-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний рюкзак міський/для тренувань легкий універсальний 20L Reebok Backpack Classics Foundation синій SGP0152 navy
Універсальний рюкзак, який підійде і для тренувань, і для щоденного життя — один замість трьох. Ідеальний вибір для тих, хто шукає легкий, зручний і практичний рюкзак на кожен день.
? Підійде для:
спортзалу
роботи або навчання
коротких подорожей
щоденного використання
? Переваги:
Легкий і компактний — не перевантажує спину
Оптимальний обʼєм 20 л — все необхідне під рукою
Міцний матеріал — довговічний у використанні
Зручні лямки — комфорт навіть при тривалому носінні
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу — поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщений відділ для ноутбука до 14,1 дюйма або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Спинка та регульовані лямки додатково ущільнені.
Дно рюкзака, верхня і бічні поверхні рюкзака мають прогумоване покриття, що дає особливу перевагу в дощовиту погоду.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розміри: 42 см х 29 см х 14 см.
Об'єм: 20 л.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
? Чому варто купити:
Швидка відправка (пн-пт)
Оплата при отриманні
Перевірка товару перед відправкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381 ₴






