
Дитячий рюкзак Moneks Lego Cargo System на 7л MDR
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9060-00-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзак Moneks Lego Cargo System на 7л 9060-00
Опис товару:
Одне основне відділення
Спинка рюкзака має ущільнення.
Один ремінь через плече із фіксацією на липучках.
Рюкзак має петлі та карабін для сумісності з іншими аксесуарами Lego Cargo
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Цвет: хакі.
Розмір, см: 28х28х10.
Вага, кг: 0.175.
Виробник: Lego Cargo System.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lego Group |
| Вага | 175 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 28 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Наповнення | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

