
Міський рюкзак Topmove чорний на 17л MDR
1 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: IAN415668 black-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак Topmove чорний на 17л IAN415668 black
Опис товару:
Містке основне відділення зі зручною блискавкою, завдяки чому відкидається передня стінка, даючи змогу зручно наповнювати рюкзак.
Усередині розташоване відділення для ноутбука 15 дюймів, відділення для планшета 12 дюймів, дві кишені на блискавці, одна еластична кишеня, петля для ручки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Окремий відсік на блискавці в нижній частині рюкзака.
Потайна кишеня в зоні спинки.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Ергономічна м'яка спинка та лямки із сітчастим повітропроникним покриттям для комфортного носіння.
Грудна стяжка на фастексі.
Ручка для підвішування або транспортування рюкзака в руці.
Світловідбивні вставки на поверхні рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Розміри: 45х27х13 см.
Об'єм: 17 л.
Вага: 800 г.
Максимальна вага наповнення: приблизно 8 кг.
Країна реєстрації бренда: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Да |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Cпортивні, Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴









