
Чоловіча сумка із поліестеру Wallaby MDR
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2631-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка із поліестеру Wallaby 2631
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного поліестеру 600 Ден.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 38x26x13.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Пол1 | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Стиль | Повсякденний |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴







