
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex блакитна MDR
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBC-130PB-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex блакитна
Опис моделі:
Одне основне відділення на блискавці.
Колір блакитний.
Матеріал: штучна замша.
Основне відділення: 8,7 х10, 8х3 см.
Зовнішні розміри: 8,9 х11, 4х3, 2 см.
Виробник: Sumdex.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Ширина | 8.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11.4 мм |
| Глибина | 3.2 см |
| Довжина: | 3.2 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

