
Міський рюкзак Wallaby з тканини на 16л MDR
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 156 black-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак Wallaby з тканини на 16л 156 black
Опис товару:
Рюкзак на 1 основне відділення
На передній стороні кишеня на блискавці
зручна коротка ручка для транспортування
регульовані плечові ремені
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Розміри: 32*12*46 см
Об'єм: 16л
Виробник Wallaby
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴







