
Чоловіча сумка, портфель з поліестеру Wallaby 2651 чорна MDR
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2651-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby чорна 2651
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Три невеликі додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 36x26x18.
Вага (кг): 0.48.
Об'єм: 15,5 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 260 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Полиэстер |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴








