Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Пол: Чоловічі, Індикація: Електронні, Функції: Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижню, місяць, Стиль: Спортивний, Скло: Полікарбонатне, Матеріал: Пластик, Застёжка: Класична, Толщина: 16 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Каучуковий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 47х16, Цвет корпуса: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, годжіні, Різновид індикації: Арабські цифри, індекси, Діаметр: 47 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Цифровий (електроній), Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Кварцовий, Браслет/Римець: Ремінець, Матеріал: Пластик, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Водостійкість: 5 атм, Скло: Полікарбонатне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 16 мм, Вага, г: 60, Індикація: Минуті, годинник, Можливість зняти ремінець: Ній, За діаметром годин: Велики, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 47х16, Функції: Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Для чоловіків: Для чоловіків чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Арабські цифри, індекси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 47х16 |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴










