Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Winner, Пол: Женские, Индикация: Аналоговые, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Кліпсова, Толщина: 13 мм, Форма корпуса: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкцелія росуською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 40х13, Колір корпусу: Сриблястий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоні, Різін, Різін індикації: Римські цифри, Діаметр: 40 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стримовий), Ремінець/браслет: Браслет, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 м'ясців, Механізм: Механічний, Браслет/Ріжок: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичні, Скелетон, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Золотистий, Колір ремінця: Сріблястий золотистими вставками, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 13 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), формат часу: 12/24 год, Застібка: Кліпсова, Тип цифр: Размеры, мм: 40х13, Ширина ремешка: 20 мм, Цвет ремешка/браслета: Серебристый с золотистыми вставками, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Золотистий, Вид індикації: Римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Колір ремінця/браслета: Сріблястий з золотистими вставками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий з золотистими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичні, Скелетон |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Сталевий |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотистими вставками |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий із золотистими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴










