
Чоловічі годинники Skmei 1283 Disel MDR
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: vendorCode -mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Пол: Чоловічі, підсвічування: Електронна, Тип стрілочок: Люмінесцентні, Індикація: Аналогові, електронні, Тип захисту: Водонепроникні, Ударостійні, Функції: Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time), Стиль: Спортивний, Стекло: Полікарбонатне, Цвет: Черный, Зеленый, Материал: Пластик, Застёжка: Класична, Длина ремня: 260, Толщина: 18 мм, Форма корпуса: Круглий, Страна производителя: Китай, Материал ремешка: Каучуковий, Материал корпуса: Пластмасса, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 50х18, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, годині, Діаметр: 50 мм, Тип циферблату: Комбinовий (аналогово-струщовий), Тип кріплення: Ремінець, Колір цифертабла: Чорний, Гарантія: 12 мейсів, Механізм: Кварців, Колір ременя: Зелений, Діаметр корпусу: 55, Товщина корпусу: 17, Комплектація: Годинник, Інструкція, гарантійний талон, Матеріал: Пластмаса, Каучук, Браслет/Рімінець: Ремінець, Колір ремінця: Темно-зелений, Можливість зняти ремінець: Ній, За діаметром годинника: Великі, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Для мужчин: Для чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Модель: Disel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 55 |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Довжина ременя | 260 мм |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Комплектація | Годинники, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластмаса, Каучук |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | Disel |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Великі |
| Підсвітка | Електронна |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50х18 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип захисту | Водонепроникні, Ударостійкі |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина корпусу | 17 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Колір | Чорний, зелений |
| Колір ремінця | Темно - зелений |
| Колір ременя | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





