
Дзеркало з LED підсвіткою SR-081 (1000х800мм) MDR
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR-081-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне дзеркало, виготовлене в сучасному дизайні, яке забезпечує ефектний вигляд усьому інтер'єру.
Екологічно чисте, що не містить мідь і олив'я, стійке до корозії у вологих приміщеннях дзеркало AGC Mirox Ecological.
Полірована крайка дзеркала.
Піскоструминний малюнок периметром підсвічується світлодіодами. Колір світіння нейтральний білий.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴


