
Сумка дорожня Vango Cargo 120 Moonlit Ocean (RUUCARGO0000001) MDR
3 926 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930854-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки продуманій конструкції Vango Cargo 120 із дорожньої сумки трансформується в рюкзак, що часом дуже важливо, коли необхідно мати вільні руки. Основне призначення цієї сумки – транспортування великої кількості речей у далеких та тривалих поїздках, коли з'являється висока ймовірність транспортування вантажу вручну. З цієї причини матеріал, з якого пошита сумка, має підвищену міцність на розрив і стійкість до проколів, а також високий рівень водозахисту. Блискавка основного відділення, що розкривається на 270°, забезпечить зручний доступ до всіх речей і швидку упаковку/розпакування сумки.

Технічні характеристики:
- Об'єм, л: 120
- Вага, кг: 1,56
- Розміри, см: 75 х 44 х 44
- Матеріал: Protex 4:2 420D Ripstop PU (Polyester) - матеріал на основі поліестеру з міцною структурою Ripstop, з двошаровим поліуретановим покриттям зсередини та чотиришаровим поліуретановим покриттям зовні. Стійкий до зношування та стирання, з підвищеною міцністю на розрив, але при цьому досить легкий матеріал з відмінним захистом від проникнення вологи.
- Колір: Moonlit Ocean
- Призначення: для занять спортом, подорожей та поїздок, для транспортування великої кількості багажу.
Особливості конструкції:
- Широкі, регульовані плечові шлейки для транспортування на спині за типом рюкзака. За відсутності потреби ховаються у внутрішню кишеню на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5059474010393 |
| Артикул | 930854 |
| Габарити | 75 х 44 х 44 см |
| Габарити упаковки | 44 х 44 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Moonlit Ocean |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Водозахисні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 926 ₴








