
Міський рюкзак, повсякденний, для роботи 19L Marvel Avengers, Месники сірий MDR
707 ₴
- Готово до відправки
- Код: IAN450192 grey-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак, повсякденний, для роботи 19L Marvel Avengers, Месники сірий
? Стильний міський рюкзак 19 л — універсальне рішення для щоденного використання.
Підійде для роботи, навчання, поїздок і прогулянок. Вміщує документи та всі необхідні речі на день.
Переваги рюкзака:
✔ Оптимальний об’єм 19 л — не громіздкий і місткий
✔ Водовідштовхувальна тканина
✔ Зручні м’які лямки
✔ Декілька відділень для організації речей
✔ Підходить для міста, роботи, навчання
Опис товару:
Рюкзак має одне велике відділення, що застібається на двосторонню блискавку.
Кишеня на блискавці спереду.
Практична верхня ручка для перенесення рюкзака.
Ущільнена спинка рюкзака.
Зручні регульовані лямки.
Якісні бігунки YKK.
У рюкзаку легко поміщається у формат А4.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: висота 42 см x ширина 29 см x глибина 12 см.
Вага: 210 г.
Об'єм: 19 л.
Колір: сірий.
Виробник: Delta-Sport.
Для продовження терміну служби переносіть рюкзак за дві лямки.
? Відправка в день замовлення (Пн-Пт)
? Оплата при отриманні
? Обмін/повернення без проблем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Вага | 210 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Візерунки та принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴





