
Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX MDR
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: D31794-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX Laptop Bag Clamshell чорна
Опис товару:
Відділення для ноутбука 13-14,1 дюймів із ремінцем фіксатором на липучці.
М'які ручки для перенесення та знімний плечовий ремінь забезпечують комфортне використання сумки.
Передня кишеня на липучці. Усередині розташована одна відкрита кишеня та дві петлі для ручок.
Ручка у верхній частині сумки.
Знімний ремінь на плечі.
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 38 х 27 х 5 див.
Вага: 480 г.
Виробник: Base XX, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Base |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





