
Водонепроникний туристичний герморюкзак для походів, велосипеда, риболовлі 30L Quiksilver MDR
2 882 ₴
- Готово до відправки
- Код: eqybp03552-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонепроникний рюкзак туристичний герморюкзак для походів, велосипеда, риболовлі 30L Quiksilver Pacsafe X QS Dry чорний
Представлена модель виготовлена з дуже міцного, стійкого до забруднення матеріалу та покрита спеціальним гідрофобним покриттям. Рюкзак зручний незалежно від навантаження, дозволяючи зручно та безпечно переносити спортивне спорядження та аксесуари.
? Ваші речі залишаться сухими навіть під зливою або у воді
Герметична конструкція та щільний матеріал не пропускають воду навіть при сильних бризках або дощі.
? Водостійкий
? Roll-top система — герметичне закриття
? Об’єм 30 л — оптимально на 1–2 дні
? Легкий і компактний
? Підходить для активного використання
Де використовують:
сплави / байдарки
риболовля
море / пляж
вело / мото
походи під дощем
Опис товару:
Рюкзак закривається на блискавці, скручуванням клапана, фіксується фірмовим замком Pacsafe.
Одне основне відділення. Всередині розташований відділ для ноутбука або MacBook 15 дюймів.
Передня кишеня на блискавці.
Спинка рюкзака ущільнена та має сітчасте покриття для комфортного носіння.
Дно рюкзак має гумове покриття.
Регульовані м'які лямки.
Регульований нагрудний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: поліамід, нейлон.
Об'єм: 30 л.
Розміри: 67 х 27 х 13 см. Висота у скрученому вигляді: 47 см.
Вага: 715 г.
? Відправка 1–2 дні
? Перевірка перед оплатою
? Обмін/повернення
⭐ Гарантія якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 715 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Призначення рюкзака | Міський рюкзак |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 882 ₴





