
Терморюкзак для продуктів 10 л | сумка холодильник рюкзак термо для їжі, пікніка, доставки Rocktrail блакитний MDR
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100373403002-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморюкзак для продуктів 10 л | сумка холодильник рюкзак термо для їжі, пікніка, доставки Rocktrail блакитний 100373403002
? Переваги
✔ Зберігає холод і тепло до 5 годин
✔ Великий об’єм 10 л — поміщає багато продуктів
✔ Зручний формат рюкзака — руки вільні
✔ Ідеально для пікніка, подорожей і доставки їжі
✔ Легкий та міцний матеріал
? Кому підійде
✔ для пікніка і відпочинку
✔ для подорожей
✔ для риболовлі / кемпінгу
Опис товару:
зберігає їжу прохолодною до 5 годин без вставки, що охолоджує.
просторе основне відділення з двосторонньою блискавкою.
окремий відсік у кришці для чутливих продуктів харчування.
додаткова кишеня спереду на блискавці та 2 бічні сітчасті кишені.
регульовані компресійні ремені з боків.
високий комфорт при носінні завдяки набивці спинки Airmesh і м'яким лямкам, що регулюються за розміром.
ручка з нейлону.
вага вмісту: макс. 3 кг.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір блакитний.
Розмір (ШхВхГ): 21 х 38 х 17 см
Об'єм: 10 л.
Вага: 310 р.
Країна реєстрації бренду: Crivit, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Вага | 310 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Термосумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴





