
Сумка на пояс, бананка Ronaldinho 10 Waist bag чорна MDR
356 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3188905 black-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поясна сумка, бананка Ronaldinho 10 Waist bag чорна
Опис товару:
сумка виготовлена з поліестеру з прогумованим покриттям;
ремінець із нейлону на фастексі з регульованою довжиною;
всередині сумки два відділення на блискавці.
Характеристики:
Артикул: 3188905 black.
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Колір фурнітури чорний.
Розміри, див: 22х11х6.
Виробник Ronaldinho 10, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка на пояс |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴







