
Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі MDR
564 ₴
- Готово до відправки
- Код: AA222805S13-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі
Опис моделі:
Виконана із міцного поліестеру.
Закривається на двосторонню блискавку.
1 сітчаста кишеня, 1 кишеня побільше і 17 кишень поменше.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см (ШхВхГ): 23х14х3. У розкладеному вигляді: 29х23 см.
Колір хакі.
Виробник Carpisa. Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carpisa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 мм |
| Застежка | Молния |
| Кількість вміщуваних карт | 17 шт |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Органайзер |
| Товщина | 30 см |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴


