
Комплект із рюкзака, чохла для ноутбука, косметички Winmax синій MDR
707 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB-001 blue-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект із рюкзака, чохла для ноутбука, косметички Winmax синій PB-001 blue
Опис товару:
Рюкзак
Виріб виготовлений із міцної синтетичної тканини.
Одне основне відділення, всередині якого розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Міцна металева ручка.
Спинка та лямки рюкзака додатково ущільнені для комфортного носіння.
Чохол для ноутбука на одне основне відділення на блискавці.
Косметичка має одне відділення на блискавці.
Характеристики:
Основний матеріал: поліестер.
Розміри рюкзака: 39 x 30 x 12 см.
Розміри чохла: 37 х 25 х 1,5 см.
Розміри косметичка: 23 х 7 х 5 см.
Країна виробник: Winmax, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINMAX |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Да |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Cпортивні, Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴








