
Рюкзак міський Roxy Basic Blush Heart кораловий на 18л MDR
707 ₴
- Готово до відправки
- Код: XMWBA02S-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак міський Roxy Basic Blush Heart кораловий на 18л XMWBA02S
Опис товару:
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Міцні регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см. (ШхВхГ): 31.00 x 39.00 x 12.50.
Об'єм: 18 л.
Вага: 0.360 кг.
Колір: кораловий.
Виробник: Roxy, В'єтнамна.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴




