
Сумка дорожня Wallaby синя на 57л MDR
2 771 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10428-4-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня Wallaby синя на 57л 10428-4
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій поверхні сумки.
Зручна висувна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Новий дизайн переплетення ниток у тканині, що забезпечує вищу міцність і невелику вагу.
Характеристики:
Артикул: 10428-4.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 60x34x28 см. Вага 2300 грамів.
Матеріал: нейлон жатка.
Колір: синій із блакитним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір валізи | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 771 ₴










