
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча MDR
433 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645304-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча S1645304
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажать хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця ї її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вага | 0.37 г |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 27 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴




