
Мський рюкзак 28L Hi-Tec синій MDR
1 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC220.11 navy-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак 28L Hi-Tec синій MC220.11 navy
Опис:
рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, яка має прогумоване покриття з внутрішньої сторони;
одне містке основне відділення;
кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака;
дві бічні кишені для напоїв і дрібних предметів;
рюкзак має ущільнення в зоні спинки для комфортного носіння;
широкі регульовані лямки рюкзака;
ручка-петля для перенесення рюкзака або підвішування.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Hi-Tec, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розміри виробу: 44х30х15 см.
Об'єм: 28 л.
Вага моделі: 0,48 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Tec |
| Вага | 480 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Дропшипінг | Да |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴




