
Міський рюкзак Natec Eland чорний MDR
1 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: NTO-1386-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак Natec Eland чорний NTO-1386
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака (всередині розташовані дві відриті кишені та дві петлі для ручок).
Зручні плечові лямки регульованої довжини.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300 Ден.
Колір: чорний.
Розміри: 31x44x18 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 450 г.
Максимальна вантажність: 15 кг.
Виробник: Natec.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natec |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴






