
Сумка для ноутбука Always Wild чорна MDR
5 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: LAP15605NDM-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука Always Wild чорна LAP15605NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 34 см.
На передній стінці розташована накладна кишеня з клапаном на магнітах і кишеня на блискавці.
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 40х30х11 см. (товщина без накладної кишені 9 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Глибина | 11 см |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Тип сумки | сумка-портфель |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 105 ₴








