
Пістолет клейовий акумуляторний MASTERTOOL Ø 7.2 мм DC 3.7V 1300 mAh "Крапля-Стоп" 42-0401 MDR
1 607 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42-0401-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• склеювання кераміки, паперу, картону, пластику, дерева та металу
• матеріал корпусу: термостійкий пластик
• LED-індикатор розігріву
• LED-індикатор заряду акумулятора
• тривалість роботи акумулятора на повному заряді 30 хв.
• система «Крапля-стоп»
• 4 стрижні в комплекті
• матеріал корпусу: термостійкий пластик
• LED-індикатор розігріву
• LED-індикатор заряду акумулятора
• тривалість роботи акумулятора на повному заряді 30 хв.
• система «Крапля-стоп»
• 4 стрижні в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1300 мАг |
| Діаметр стрижнів | 7,2 мм |
| Напруга | 3,7 В В |
| Потужність | 7 Вт Вт |
| Продуктивність | 2 г/хв літр/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607 ₴



