
Диск пильний для дерева GRANITE ланцюговий 125×22.2×14Т 13000 об/хв 5-12-514 MDR
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5-12-514-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• сталь Mn65
• ланцюг Mn65
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM < 13000 об/хв
• ланцюг Mn65
• діаметр посадкового отвору 22.2 мм
• RPM < 13000 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 13000 об/хв |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 14Т |
| Матеріал | Mn65 |
| Товщина пропилювання | 5,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


