
Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 350×32×36Т адапт 32-30/32-25.4 4500 об/хв 5-35-036 MDR
1 058 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5-35-036-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 4500 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 350 мм мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 36T |
| Товщина пропилювання | 3,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴


