
Портативний зарядний пристрій (Повербанк) Aspor A306 Fast Charge 30000 mAh- чорний MDR
1 478 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900124-mdr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspor |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lightning | DC 5V2A; 9V/2A |
| Micro | DC 5V2A; 9V/2A; 12V/1.5A |
| Type-C | DC 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| USB 1 | DC 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5V |
| USB 2 | DC 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5V |
| Місткість | 30000мА/рік |
| Вага (брутто) | 665гр |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість портів USB | 2шт |
| Перехідник у комплекті | microUSB |
| Призначення | для підзарядки смарт-годин, MP3, планшета, фотоапарата, телефону можна використовувати як живильний елемент для освітлювальних приладів, а також для заряджання іншої техніки. |
| Розміри (ВxШxГ) | 200*90*50 мм |
| Час заряджання | 15 од. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴





