-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set(Type-C) White PTR
257,40 ₴
198,20 ₴
- В наявності
- Код: 6931474784834-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set(Type-C) White — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м. Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу. Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 53 г |
| Вхід | 100–240 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C109A charger set(Type-C) |
| Матеріал рами | PC |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,20 ₴








